O nás

O Kukuze

Zažili ste už pocit, kedy ste si povedali “ÁNO, SOM TU SPRÁVNE”. Presne tento pocit máme v hlavách, odkedy sme vstúpili do online reklamného sveta. Dynamické prostredie, rôznorodé projekty, individuálne požiadavky klientov či neustále nasávanie nových informácii. To všetko pre nás predstavuje naša práca. Online marketingu sa venujeme už 7 rokov, počas ktorých sme pripravili reklamné stratégie desiatkam klientov z rôznych odvetví. Vďaka tomu máme možnosť neustále sa kreatívne  rozvíjať s hľadaním a prípravou reklamy šitej na mieru.

Náš kreatívny tím

Zoznámte sa 🙂 

Simona

Google Ads

Už pred 7 rokmi ako stážistka na VŠ som nastavovala svoju prvú reklamnú kampaň. Za ten čas som pracovala s najrôznejšími nástrojmi, no úplne som prepadla reklamám Google Ads. Je to priestor, kde viem využiť svoj zmysel pre detail a schopnosť rýchlo reagovať na zmenu.

Zuzana

Online Marketing

Som kreatívna duša, ktorá sa nezľakne žiadnej výzvy, nakoľko verím, že každý problém má riešenie, každý nápad má možnosť realizácie. Najviac času trávim na Facebooku a LinkedIne, ale aj pri tvorbe SEO projektov. Verím, že individuálny prístup je najefektívnejší spôsob spolupráce.

Veronika

Instagram

Instagram je mojou vášňou ako v práci tak aj v súkromí. Spravovať profily klientov a pripravovať im kvalitný obsah na sociálne siete aj na web milujem.

Andrea

Facebook & Event

Príprave obsahu na Facebook a newslettrom venujem väčšinu času. Avšak, ak mám priestor na zorganizovanie odborného školenia či prednášky, idem naplno do toho.

Nina

Copywriter

Vždy ma fascinovalo písať eseje a príbehy, kde som s použitím storytellingu vedela vymyslieť pútavý dej. Až neskôr som zistila, že cez príbeh sa dá vyrozprávať kultúra značky s cieľom predaja jej služieb a produktov. Najčastejšie sa stretávam s písaním blogových príspevkov s ohľadom na SEO, popisom a rozposielaním newsleterrov, textovaním a nahadzovaním článkov na samotný web, či už vo WordPress-e alebo na vlastný CMS systém.

Soňa

Photographer

Ako mladá mamička som začala s fotením svojich synov a už tri roky fotím profesionálne business fotky na weby a na reklamné kampane. Fotografia je moja vášeň a preto sa snažím vložiť do fotografie všetko. 

Logo online marketingovej agentúry