O nás

O Kukuze

Zažili ste už pocit, kedy ste si povedali “ÁNO, SOM TU SPRÁVNE”. Presne tento pocit máme v hlavách, odkedy sme vstúpili do online reklamného sveta. Dynamické prostredie, rôznorodé projekty, individuálne požiadavky klientov či neustále nasávanie nových informácii. To všetko pre nás predstavuje naša práca. Online marketingu sa venujeme už 7 rokov, počas ktorých sme pripravili reklamné stratégie desiatkam klientov z rôznych odvetví. Vďaka tomu máme možnosť neustále sa kreatívne  rozvíjať s hľadaním a prípravou reklamy šitej na mieru.

Náš kreatívny tím

Zoznámte sa 🙂 

Simona

Google Ads

Už pred 10 rokmi ako stážistka na VŠ som nastavovala svoju prvú reklamnú kampaň. Za ten čas som pracovala s najrôznejšími nástrojmi, no úplne som prepadla reklamám Google Ads. Je to priestor, kde viem využiť svoj zmysel pre detail a schopnosť rýchlo reagovať na zmenu.

Zuzana

YouTube

Som kreatívna duša, ktorá sa nezľakne žiadnej výzvy, nakoľko verím, že každý problém má riešenie, každý nápad má možnosť realizácie. Najviac času trávim na YouTube, ale aj pri tvorbe reklám v Google Ads. Verím, že individuálny prístup je najefektívnejší spôsob spolupráce.

Veronika

Instagram

Instagram je mojou vášňou ako v práci tak aj v súkromí. Spravovať profily klientov a pripravovať im kvalitný obsah na sociálne siete aj na web milujem. 

Andrea

Facebook & Event

Príprave obsahu na Facebook a stratégiám venujem väčšinu času. Avšak, ak mám priestor na zorganizovanie odborného školenia či prednášky, idem naplno do toho.

Logo online marketingovej agentúry