Referencie

Naši zákazníci prehovorili

Už keď sme začali rozbiehať náš online biznis na internete, vedeli sme, že bez reklamy ho neposunieme ďalej. A hoci dnes je ponuka reklamných agentúr veľká, my sme hľadali niečo výnimočné a to individuálny prístup. Pretože sa dnes situácia na trhu rýchlo mení a vyvíja, o to viac potrebujeme flexibilnejších partnerov v online marketingu, ktorí dokážu rýchlo reagovať na potreby trhu a prispôsobiť ich pre náš e-shop. S agentúrou Kukuza Agency spolupracujeme od samého začiatku. Po prvotných telefonátoch a emailovej komunikácii sme boli presvedčení, že sú pre nás tým správnym partnerom v podnikaní. Veľmi oceňujeme ich profesionalitu, flexibilnosť a nápomocné rady. Tlieskame... Aj napriek mnohým iným ponukám, sme ostali verní Kukuza Agency, a stále sa nám to potvrdzuje ako správny krok! A so Simonou, Zuzanou a ostatnými kolegami rátame aj pri ďalších našich projektoch!
Spoluprácu po roku fungovania považujem za prínos pre naše podnikanie a i vďaka tomu sme sa kvalitatívne v rámci komunikácie posunuli o niekoľko krokov ďalej. Pomáhajú nám pri manažovaní marketingovej komunikácie, plánovaní a príprave Google kampaní a organizovaní obsahu sociálnych sietí. Profesionálny prístup, kreativita, aktívna komunikácia a spätné vyhodnotenie. KUKUZA je správnym partnerom.
Môžem povedať, že s Kukuzou som úplne spokojný a som rád, že mám takých partnerov v biznise. Navyše, neviem si predstaviť všetky moje ďalšie typy biznisu bez online podpory od Kukuzy.
KUKUZA nám pravidelne pomáha s reklamami v reklamnej sieti Google s cieľom zvýšenia dopytov a predaja. S ich štýlom práce aj formou komunikácie sme spokojní. Môžeme len odporučiť.
So spoločnosťou KUKUZA sme veľmi spokojní nakoľko ich tím je zladený a každý vie ako má pracovať a hlavne sa tomu rozumejú, čo je pre nás prínosom aj veľkou pomocou. Veľká spokojnosť a odporúčam ich služby.
V mojom podnikaní som sa dostala do neznámej oblasti online marketingu, kde som vďaka Kukuze získala oporu a nové náhľady, ktoré ma posunuli vpred. Kukuza ťa proste nakopne a ideš za svojim snom!
Na Kukuze sa mi páči jej skvelý profi tím. Flexibilita, ochota kedykoľvek pomôcť, spoľahlivosť. Pravidelné reportovanie a vyhodnocovanie výsledkov. Plánovaná stratégia.

KUKUZA nám pomohla hlavne s naštartovaním Instagramu, čo bola pre nás neznáma oblasť pre možnosť využitia na podnikanie. I vďaka tomu nám pribudli noví sledovatelia a zákazníci.
Dievčatá z Kukuzy nám pomáhajú s propagáciou našich služieb, dávajú nám inšpiráciu na tvorbu reklamných materiálov ako aj príspevkov na Facebooku. S touto spoluprácou som veľmi spokojná.
So službami som veľmi spokojná, spoločne sme našli riešenie, ktoré mi vyhovuje a prináša pozitívne výsledky. Extra oceňujem rýchlu a príjemnú komunikáciu, zorganizovanosť a tvorivosť. Kukuza nám pomáha hlavne so sociálnymi sieťami Facebook a LinkedIn. Spoluprácu s nimi môžem len doporučiť.
KUKUZA mi pomohla spustiť e-shop a orientovať sa vo svete online marketingu a sociálnych sietí. Bez týchto šikovných žien by som to určite nedokázala a len vďaka nim som vedela naštartovať podnikanie aj v týchto zlých časoch. Vrelo ich odporúčam každému kto začína s podnikaním, prípadne sa chce posunúť ďalej. Určite neoľutujete.